پرنس ادوارد، یکی از جزیره های زیبای کشور کانادا است که در خلیج سنت لارنس قرار گرفته است. بی شک داستان آن شرلی، دختری با موهای قرمز را بارها شنیده اید. جالب است بدانید که با گشت و گذار در جزیره پرنس ادوارد، می توانید در جای جای آن، شخصیت دوست داشتنی و تخیلی آن شرلی را ببینید. جزیره پرنس ادوارد، محل زندگی دختر مو قرمز داستان ما است. شاید یکی از دلایل محبوبیت زیاد جزیره پرنس ادوارد، بازدید از روستای زیبای آن شرلی است. با هلدینگ هلی ویزا همراه ما باشید تا با جاذبه های گردشگری جزیره پرنس ادوارد در سفر به کانادا آشنا شوید و از زیبایی های بینظیر آن لذت ببرید.

معرفی جزیره پرنس ادوارد

بسیاری بر این باور هستند که جزیره پرنس ادوارد یک جزیره تخیلی با ساحل شنی و دریاچه های درخشان است، اما جالب است بدانید که زیبایی های این جزیره بیش از آن چیزی است که میتوان تصور کرد. این جزیره شباهت بسیاری به بهشت دارد که در نگاه اول، توجه هر گردشگری را به خود جلب می کند.
جزیره پرنس ادوارد دارای زمین های سرسبز، رودهای خروشان و جویبارهای متعدد است؛ به گونه ای که بهترین بستر برای کشاورزی شناخته می شود. از این رو بسیاری از افراد به دنبال سرمایه گذاری کشاورزی روی زمین های آن هستند. یکی ازدلایل نامگذاری این جزیره به پرنس ادوارد، به خاطر احترام به ملکه ویکتوریا است. از آنجایی که مقادیر زیادی از اکسید آهن در این جزیره وجود دارد، به رنگ قرمز درآمده و دارای خاک بسیار نرمی است. بهترین زمان برای سفر به این جزیره فصل تابستان است.

پارک ملی جزیره پرنس ادوارد

پارک ملی جزیره پرنس ادوارد بهترین منطقه برای عاشقان طبیعت است. شبکه جزیره گرینویج یکی از جاذبه های گردشگری پارک ملی است که مورد بازدید بسیاری از گردشگران قرار دارد. در مسیر تپه های گرینویج می توانید از مزارع قدیمی عبور کرده و با گذر از مسیر چوبی روی آب دریاچه، به آنسوی مزارع بروید تا از زیبایی های آن لذت ببرید.
بهتر است بدانید که گردشگران و بازدیدکنندگان توانایی عبور از تپه های شنی را ندارند، اما می توانند از مسیرهای مشخص و تعیین شده عبور کنند تا به ساحل زیبای آن برسند. در مسیر خود می توانید از دریاچه زیبای lake of shining waters دیدن کرده و از مناظر فوق العاده آن لذت ببرید. برای بازدید از پارک ملی جزیره پرنس ادوارد می توانید از ماه ژوئن تا سپتامبر به آن سفر کنید. هزینه ورودی این پارک برای کودکان رایگان است.

باغ راه ساحل خلیج gulf shore parkway

باغ راه ساحل خلیج پارک وی، یکی از نوشتهٔ تازه ‹ پنل نویسندگان — وردپرسhttps://mohajerat-article.info/wp-admin/post.php?post=5683&action=editجاذبه های گردشگری پرنس ادوارد است که در نوشتن کتاب های خود از آن الهام گرفته است. این پارک بسیار زیبا در امتداد سواحل شمالی جزیره قرار گرفته است که به داشتن صخره های سرخ رنگ و علف های سبز بلند شهرت دارد. وجود مسیر های خاکی سرخ رنگ همراه با قایق های کوچک ماهیگیری، تجربه بینظیری به شما می بخشند.
در این باغ، برای پیاده روی های خانوادگی و دوچرخه سواری، یک مسیر سنگفرش ایجاد شده است که زیبایی خاصی دارد. در هنگام بازدید از باغ ساحل خلیج پارک وی، وسایل شنا و پیک نیک ساحلی را فراموش نکنید. سواحل زیبای نورث راستیکو و کاوندیش در نزدیکی بزرگراه سرسبز باغ PARKWAY قرار دارند.

خانه تاریخی گرین گیبلز

خانه تاریخی گرین گیبلز، برای عاشقان آن شرلی بسیار محبوب و آشنا است. این خانه ویکتوریایی بسیار زیبا به یکی از اقوام نویسنده به نام خانواده مک نیل تعلق دارد. خانه ای که نویسنده در آن خاطرات زیبایی را در ذهن خود جای داده است. با بازدید از خانه گرین گیبلز، می توانید از محیط داخل و اطراف آن دیدن کنید و با زندگی مردم آن آشنا شوید.

روستای اوونلی

روستای اوونلی یکی از جاذبه های گردشگری پرنس ادوارد است که در پایین خانه تاریخی گرین گیبلز قرار دارد. در هنگام بازدید از این روستا می توانید از بناهای تاریخی و بازسازی شده آن لذت ببرید که سبک زندگی مردم اوونلی را به زیبایی نشان می دهند. خیابان های خاک سرخ رنگ این روستا، بهترین مسیر برای پیاده روی هستند. در هنگام خستگی می توانید از طعم بینظیر غذاهای رستوران روستای اوونلی لذت ببرید. بهترین زمان بازدید از این روستا، ماه ژوئن الی سپتامبر است. برای بازدید از این روستا نیازی به تهیه بلیط ندارید.

محل تولد مونتگمری

محل تولد مونتگمری، یکی از بینظیرترین جاذبه های گردشگری پرنس ادوارد است. خانه ای که مونتگمر در آن متولد شد، اکنون به موزه ای تبدیل شده است که تمامی زندگی او را در معرض نمایش عموم قرار داده است. با بازدید از این موزه می توانید تمامی تزئینات خانه، مبلمان و وسایل متعلق به نویسنده را مشاهده کنید. بهترین زمان بازدید از محل تولد مونتگمری، ماه می تا جشن شکرگزاری است. برای ورود به این موزه نیاز به پرداخت هزینه بسیار کم دارید.

فروشگاه بستنی کاوز

فروشگاه بستنی کاوز، بهترین محل برای عاشقان بستنی است. اگر به دنبال طعم های مختلف و خاص از بستنی هستید، بازدید از این فروشگاه را فراموش نکنید. بهتر است بدانید که بستنی های کاوز نسبت به انواع بستنی های دیگر، گران تر است اما ارزش خرید دارد.

دیگر جاذبه های گردشگری پرنس ادوارد

• شارلوت تاون
• فانوس های دریایی
• تور آن در گرین گیبلز
• ماهیگیری درجزیره
• پارک استانی
• خانه های ساخته شده از بطری

اخذ ویزای توریستی کانادا با هلدینگ هلی ویزا

از دوران کودکی تاکنون، بارها سفر به جزیره های کارتونی را در سر پرورانده ایم. مزرعه آن شرلی، یکی از مزارع بسیار زیبایی بود که علاقه زیادی به زندگی در آن داشتیم. جزیره پرنس ادوارد، همان مزرعه آن شرلی است که بارها در کتاب ها و کارتون ها آن را تماشا کردیم. جزیره ای بسیار زیبا با جاذبه های گردشگری فراوان که شما را به درون کتاب رویایی و زیبای آن شرلی فرا می خواند. هلدینگ هلی ویزا از معتبرترین سایت های مهاجرتی است که به شما امکان سفر به این جزیره و بازدید از جاذبه های گردشگری پرنس ادوارد را ممکن می سازد. برای دریافت ویزای توریستی کانادا، با هلدینگ هلی ویزا همراه باشید تا بتوانید به این جزیره زیبا سفر کرده و روزهای خوبی را در آن سپری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزای توریستی، با شماره های درج شده در سایت هلدینگ هلی ویزا تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا ورود به پارک ملی جزیره پرنس ادوارد رایگان است؟

ورود به پارک ملی جزیره ادوارد تنها برای کودکان رایگان است.

بهترین زمان برای بازدید از محل تولد مونتگمری کدام است؟

بهترین زمان برای بازدید از محل تولد مونتگری از ماه می تا جشن شکرگزاری است که برای ورود به آن باعث هزینه کمی را پرداخت کنید.

معروف ترین فروشگاه بستنی جزیره پرنس ادوارد چه نام دارد؟

فروشگاه بستنی کاوز معروف ترین بستنی ها را در جزیره پرنس ادوارد تولید می کند.